Sayın Ziyaretçi;


izmirmag(.net, .com);

  • Bir fırsat sitesi değildir.
  • Bir e-ticaret platformu değildir.

izmirmag(.net, .com);

  • Bilet satmaz!
  • Bilet satışının olduğu ilgili web sitelerine bağlantılar sağlar ve bu bağlantılar ile sizi gerekli yerlere yönlendirir. 
  • Bu bağlantılar ile yönlendirilen sitelerin denetlendiğini göstermez.
  • Bağlantılar ile yönlendirilen web sitelerinden izmirmag(.net, .com) sorumlu değildir.

izmirmag(.net, .com);

  • Kullanıcılarını herhangi bir ücret karşılığı olmaksızın bilgilendirmeyi hedefleyen elektronik bir rehberdir. 
  • Kullanıcılar, izmirmag(.net, .com)’in sağlamış olduğu bilgilerden yararlanmak suretiyle üçüncü şahıslardan almış olduğu mal ve hizmetlerdeki ayıplardan izmirmag(.net, .com)’in hiç bir surette sorumlu olmadığını, Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili mevzuat hükümleri dahilinde izmirmag(.net, .com)’e izafe edilebilecek her türlü sorumluluk karşısında izmirmag(.net, .com)’i şimdiden ibra ettiklerini kabul ve beyan ederler.

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren bu sayfada yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız:

izmirmag(.net, .com);
İçeriğindeki bilgilerin doğruluk ve güvenilirliğini; kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağını, bölünmeyeceğini, süresinde, güvenli ve hatasız olacağını garanti etmez. İçerik bilgilerinin kullanılmasından doğan dolaysız veya dolaylı zararlardan sorumlu değildir.

Siteye gönderilen yorum ve görüşler ile bunlarla birlikte sunulan isimlerin kullanım hakkı, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda yer alan tüm malî ve bunlara bağlı haklar dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir telif ücretine tâbi olmaksızın daimi ve gayrikabili rücu surette münhasıran izmirmag(.net, .com) ve ilgili kuruluşlarına aittir.

Siteye ziyaretçiler veya üçüncü kişiler tarafından yayınlanması maksadıyla gönderilen yazı, resim, grafik vb. her türlü içerik üzerinde fikri hak sahibi olduğunu iddia eden kişiler, hak sahipliğini kanıtlar şekilde durumu derhal site yetkilerine bildirerek söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını istemek zorundadır. Bu durumda tüm sorumluluk içeriği gönderen kişilerdedir.

izmirmag(.net, .com) sitesinde üyelik ve kişiselleştirme hizmetleri verebilmek için kullanıcılardan temin edilen kişisel bilgiler (e-mail adresi, doğum tarihi vs.) servisin hizmet amacına yönelik olup, kullanıcılar bizzat aksini talep etmediği sürece izmirmag(.net, .com) dışında üçüncü kişilerle hiç bir suretle paylaşılmaz.

TELİF HAKLARI KONUSUNDA, HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; mail(at)izmirmag.net e-posta adresinden veya sitemizin İletişim kısmından bize ulaşabilirler.

Bu e-posta adresine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.