Ünlü İsimler Aralık Ayı Boyunca EGE PERLA'da

ÜNLÜ İSİMLER EGE PERLA’DA
9 Aralık’ta yetişkinler Tuba Ünsal ile “Yılbaşı Şıklığı”nı konuşurken, 10 Aralık’ta çocuklar sihirbaz şovla eğlenecek, Çağla Şıkel ile yılbaşı kartları ve maskeleri yapacaklar. 14 Aralık günü Ayşe Tolga’yı ağırlayacak olan Ege Perla, 16 Aralık’ta iki güzel isme kapılarını aynı anda açacak. Çağla Şıkel ve Burcu Esmersoy, Ege Perla misafirleri ile devasa boyutlarda yılbaşı ağacı süslemeye gelecekler.
18 Aralık’ta başlayacak ve 6 gün sürecek olan “Yılbaşı Hediye Pazarı” sizi sevdiklerinize alabileceğiniz en güzel hediye seçenekleriyle buluştururken, 24 Aralık’ta Arda Türkmenile “Yılbaşı Lezzetleri ve Sofra Şıklığı” söyleşisinde ailenize en leziz yemekleri hazırlamanız için tüyolar alabileceksiniz.
YILBAŞI KONSERLERİ& EĞLENCELERİ
24 Aralık’ta gerçekleşecek büyük yılbaşı konserinde pop müziğin efsane grubu MFÖ Ege Perla’da İzmirlilerle buluşacak. Son hafta devam edecek yeni yıl konserlerinde ünlü isimleri ağırlamaya devam edecek olan Ege Perla’da Mabel Matiz, Pinhani, Evrencan Gündüz ve Fatma Turgut konserleriyle 2017’yi dans ve müzikle bitirip 30 Aralık’ta gerçekleşecek “Yılbaşı Milonga Dans Gecesi”yle 2018’e renkli bir başlangıç yapabilirsiniz.

Yorum Yap
Takvim