Türkiye’nin İlk ve Tek Retro Festivali İzmir'de Gerçekleşecek

Bu yıl 1. si düzenlenecek olan İzmir Retro Festivali her yıl ekim ayında nostalji severlerle buluşarak bizi dört günlüğüne yapılan yarışma ve aktivitelerle çocukluğumuza yeniden götürecek. Etkinlik lokasyonunun en ideal yerde olması ilçe ve beldelerde üretimini sürdüren küçük ölçekli işletme ve sanat atölyelerinin marka bilinirliğini artırma, üretilen yeni ürünlerin tanıtımı ve satışı, tüketici ile doğrudan iletişim, reklam faaliyetleri ve geniş müşteri portföyüne ulaşımı açısından büyük bir avantaj sağlamış olacak. Bununla beraber festival; İstanbul, Ankara, Bursa, Kayseri gibi büyük illere taşınarak Türkiye’nin bilinen bir gar festivali ve retro severlerin uğrak yeri olmayı amaçlamaktadır.

Biletler:

$type=blogging$m=1$cate=9$sn=0$a=0$rm=0$p=1$c=1$va=0$trh=gun$bas=y$ara=İzmir Retro Festivali // 25 – 28 Ekim 2018 // Alsancak Gar

İzmir Retro Festivali ilk kez Alsancak Gar’da bulunan sanat galerisinde gerçekleştirilecek. Festival; içeride bulunan nostaljik dekorasyon, antika, vintage kıyafetler, eski oyuncaklar, dans gösterileri , yarışmalar, konserler, yiyecek ve içecekler, butik çikolata ve şekerleme standlarıyla bizi yeniden geçmişe götürecek. Festivalde yer alan katılımcı firmalar getirdikleri antika, vintage ve retro ürünlerle stand tasarım ve şıklığında birbirleriyle yarışacak.

Maziye duyduğunuz özlemi giderecek, birbirinden güzel retro ürünlerin yer aldığı muhteşem bir festival sizleri bekliyor. Antika, vintage ürünler, mezatlar, tamamı sanat içeren el yapımı ürünler, yöresel gazozlar, eskide yaşadığınız her şey, birbirinden şık firmalar ve daha neler neler.. Ünlü isimlerin ve lokal-ulusal birçok firmanın ürünlerini sergileyeceği bu alışveriş panayırında oyunlar oynayacak, eskiyi yaşayacak, maziye dönecek ve kapanış partisi ile 80’lere geri gideceğiz. Zaman makinesini raylara yerleştirdik. Biz gidiyoruz eskiye.. Siz de gelin!

    Yorum Yap
    Takvim