İsmet İnönü Sanat Merkezi  Mimar Sinan, Lozan Kapısı, Kültürpark Fuar Alanı
+90 232 293 19 26


HAKKINDA
İzmir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Kültür ve Sanat Şube Müdürlüğü'ne bağlı İsmet İnönü Sanat Merkezi'nde; konser, seminer, konferans ve tiyatro gösterilerinin yanı sıra ulusal ve uluslararası tüm organizasyonlar gerçekleştirilebilmektedir. İsmet İnönü Sanat Merkezi'mizde kurumumuza ait bilet gişesi bulunmamaktadır, biletler İzmir Sanat gişemizden temin edilebilir.

ULAŞIM 
VAPUR – OTOBÜS
İsmet İnönü Sanat Merkezi Basmane ile Alsancak semtlerinin kesiştiği noktada yer alan İzmir Fuarının içinde Lozan Kapısı girişi sol tarafında bulunuyor. Vapurla ulaştığınız Alsancak İskelesinden Fuar Lozan Kapısı yaklaşık 15 dakikalık yürüşüş mesafesinde. Montrö ve Fuar güzergahlı otobüsleri kullanarak Kültürpark'a ulaşılabilir. Halkapınar – F.Altay Tramvayı ile Kültürpark – Atatürk Lisesi (Montrö) durağında inerek Lozan kapısından merkeze kolaylıkla erişebilirsiniz.

 İZBAN ve METRO
Aliğa – Cumaovası İZBAN hattı ile Halkapınar durağında aktarma yapılarak Metro Bornova – Konak hattını kullanarak, Basmane istasyonunda inerek, Fuar Basmane 9 Eylül Kapısından giriş yaparak İsmet İnönü Sanat Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Etkinlikler