Uluslararası Fitness Beslenmesi Eğitimi
Geçmiş Etkinlik
SATIN AL 350

Uluslararası Fitness Beslenmesi Eğitimi
25 Ağustos 2019, Pazar, 09:30
Folkart Towers

Biletler

Erken Kayıt – 350.00 TL
Geç Kayıt    – 590.00 TL


Uluslararası Fitness Beslenmesi Eğitimi, 25 Ağustos'ta Folkart Towers'ta.

Uluslararası Fitness ve Egzersiz Eğitimi; Sağlık, Fitness ve Beslenme uzmanlarına bilimselliği uygulamalarına entegre etmek için ve özellikle de diyetisyenlerin danışanlarının egzersiz beslenmesi rolünü keşfetmelerini sağlamak, Spor eğitmenlerinin ise sektörde oynadıkları rolü anlamalarını sağlamak için gerekli bilgileri geliştirmelerine yardımcı olur.  Fitness sektörü içerisinde danışanlarınız için beslenme ve egzersiz arasındaki ilişki konusunda nasıl daha iyi sonuç alabileceğiniz konusunda becerilerinizi arttıracak temel bilgiler içermektedir.

Neler Öğreneceksiniz?

Egzersiz Bilimlerinin beslenme üzerinde oynadığı rolü Fitness ve Egzersiz Beslenmesinin bilimsel temellerini ve fizyolojiyi gerçek hayatta danışanlarınıza nasıl uygulayacağınızıDüzenli egzersiz yapan bireyler ile çalışma yöntemlerini En İdeal Egzersiz Menüsü Oluşturma Yöntemlerini.

Eğitim İçeriği

Fiziksel Aktivite ve Kilo Sorunu
Fitness ve Egzersiz Beslenmesinde Güncel Yaklaşımlar
Beslenme Uzmanlığı ve Değerlendirme
Doğru Egzersiz Menüsü Oluşturma Esasları
Egzersizde Besin Takviyeleri ve Ergojenik Destek

Belgelendirme

Eğitime katılanlar dünyanın 56 ülkesinde geçerli ve Türkiye’nin ilk uluslararası Fitness ve Egzersiz Beslenmesi belgesine sahip olacaktır. Belgelendirme Avrupa Mesleki Yeterlilik Kurumunun ( AYÇ ) referanslandırmasını sağlayan ve EuropeActive’ in Türkiye temsilciliğini sağlayan TREPS ( Turkish Register of Exercise Professionals) tarafından yapılacaktır. Programa Katılan adaylar ‘’ Katılım Belgesine’’ sahip olacaktır.

Kurs Programı
www.sporendustrisi.org adresinden ulaşabilirsiniz.


31 Ekim 2021
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Buca Kampüsü
8 gün kaldı
Yorum Yap