Serkan Yılmaz
Geçmiş Etkinlik
Online Etkinlikler
SATIN AL 25

Serkan Yılmaz
07 Mart 2021, Pazar, 22:00
Online Etkinlikler

Biletler

Online Konser: 25.00 TL


5-14 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan İstanbul Gece Gündüz Müzik Festivali uluslararası ödüllü sanatçıları bir araya getiriyor.

6,7 ve 10 telli Klasik Gitarist, Besteci ve Aranjör

Arjantin’de yaşayan Türk besteci, 10 telli gitarist ve aranjör Serkan Yılmaz, besteciliği yanı sıra çok ekspresif ve müzikal bir dünya müziği yorumcusudur.

Serkan’ın sürükleyici ve yaratıcı cümleleri ile adeta kendine has bir etiket yarattığı müziğinde Jazz, Klasik Müzik, Latin Amerika Folklorik Müziği, Modern, Etnik ve Türk müziklerinden etkiler gözlemlenebilir. Bazen gitarın alışılagelmiş kullanımından çıkarak, kendine özgü seçkin melodi çizgileri, şaşırtıcı kontrpuan ve perkütif oyunlarıyla çok geniş bir tını yelpazesine ulaşmayı başarıyor. Aynı zamanda kendisi Arjantin’in en önemli müzik otoriteleri tarafından emprovizasyon sanatının önde gelen uygulayıcılarından biri olarak gösterilmektedir.

Bugüne kadar Arjantin’in dünyaca prestij sahibi olan “Guitarras del Mundo” adlı gitar festivalinin aralıksız on beş edisyonuna davet edildi. Arjantin’in sayılı müzik şirketlerinden biri olan “EPSA Music” ve Japon müzik şirketi “Luces de Madrugada” aracılığıyla, diğeri de bağımsız olmak üzere ve sadece kendi bestelerini içeren ve büyük yankı uyandıran beş CD albüm çalışmasına imzasını atmıştır.

Serkan Yılmaz
Canlı Performans
Buenos Aires, 2021

Repertuvar:

Kendi Besteleri:
1. Cuarent’ Aires
2. A letter to the future
3. Summer is not over yet
4. Lodos & Günbatısı
5. Karayel & Meltem

Türk Müziği Düzenlemeleri:
6. Yemen Elleri
7. Bitlis’te Beş Minare
8. Dere Geliyor Dere
9. Çiğdem Derki
10. Giresun’un İçinde


Etkinlik Kuralları

– Online etkinlik 05 Mart 2021 20:30 – 07 Mart 2021 22:00 tarihleriarasında gösterimde olacak ve bu tarihlerde www.seyretix.com adresinden izlenebilecektir.
– Online gösterimi izlemek için kullanacağınız online etkinlik izlemekodunuz, Biletix tarafından kullandığınız e-mail adresinize ayrıca gönderilecek ya da Biletix tarafından size gönderilen onay mailinde yeralacaktır.
– Biletix’ten almış olduğunuz online etkinlik izleme kodunuzu,  seyretix’de bulunan access kod (erişim kodu) alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.
– Üyeliğinizi kullanarak aldığınız biletinizin detayları ve online izleme kodunuz aynı zamanda, üyeliğinizin altında bulunan Biletlerim sekmesinde debulunmaktadır.
– Yayının kalitesi internet hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır, eğer dilerseniz player üzerinden yayın kalitesini değiştirebilirsiniz.
– Etkinlik izleme kodunuzun size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep telefonu numaranızı vermenizi rica ederiz. Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve etkinliğe katılamamanız halinde Biletix’in veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.


20 Ekim 2021
Yarın
29 Eylül 2021
Devam Ediyor
21 Ekim 2021
Narlıdere AKM
2 gün kaldı
21 Ekim 2021
2 gün kaldı
21 Ekim 2021
2 gün kaldı
Yorum Yap
Öne Çıkanlar
Cem Adrian
  • Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Mabel Matiz
  • Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Sıla
  • Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Fazıl Say
  • Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Z Takımı
  • Nazım Hikmet Kültür Merkezi
CMYLMZ-Diamond-Elite-Platinum-Plus
  • Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Takvim