Red Bull Music Presents: Gazinoda Disko
02 Mart 2019, Cumartesi - 18:00
Geçmiş Etkinlik
SATIN AL 50

Red Bull Music presents: Gazinoda Disko
02 Mart 2019, Cumartesi, 21:00
Golf Gazinosu

Biletler
1. Kategori – 50.00 TL

Red Bull Music, 2 Mart Cumartesi gecesi İzmir Enternasyonel Fuarı’nın en önemli simgelerinden Golf Gazinosu’nda çok özel bir geceye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Barış K., Kaan Düzarat, Lalalar ve DJ No Frost, eğlence kültürümüzün geçmişi ve bugünü ikonik bir mekanda, zaman kavramını alaşağı eden bir atmosferle bir araya geliyor. Üstelik bunu hem dünün hem geleceğin müziği olabilmiş örneklerle; house, techno, edits ve çeşitli türler arasında gezinerek yapacağız.

Bir döneme damga vurmuş iki ‘fütüristik’ kavramı gazino ve disko kültürünü bir araya getireceğimiz Gazinoda Disko partisinde gecenin açılışını kentin önde gelen turntable ustalarından, veteran bir plak avcısı olan DJ No Frost yapacak. Onu takiben Kaan Düzarat,  Barlas Tan Özemek ve Ali Güçlü Şimşek'in yepyeni projesi Lalalar sahnede olacak, hemen akabindeyse Düzarat takım arkadaşlarından ayrı düz koşu için deck'lerin başına geçecek. Gecenin final performansı için ise İstanbul gece hayatının önemli simalarından, elektronik müzik alanında marifetleri saymakla bitmeyen ve kozmik disko ile Anadolu psikedeliyasını füzyonlama konusunda usta olan Barış K. sahnede olacak.

Kapı Açılış 21:00
DJ No Frost 21:30
Lalalar 22:45
Kaan Duzarat 23:45
Barış K. 01:30

Red Bull Music Hakkında:
Red Bull Music, Red Bull’un müzikteki 20 yıllık girişimini tek bir çatıda birleştirmektedir. Müziği, kültürünü ve arkasındaki dönüştürücü zihinleri benimseyen bir program olan Red Bull Music; çok sayıda festival, müzik eğitimi atölyeleri, sanatçılarla yapılan iş birlikleri ve binlerce girişimle dünya çapında sanatçıları ve yerel müzik topluluklarını destekliyor.


Yorum Yap
Takvim