Modern Zamanlar Gazinosu – Melike Şahin
Geçmiş Etkinlik
SATIN AL 500

Modern Zamanlar Gazinosu – Melike Şahin
25 Mart 2020, Çar, 20:00
İzmir Arena

Biletler
1. Kategori – 4 Kişilik -1600.00 TL
2. Kategori – 4 Kişilik -1400.00 TL
3. Kategori – 4 Kişilik -1000.00 TL
2. Kategori – 2 Kişilik -700.00 TL
3. Kategori – 2 Kişilik – 500.00 TL

Zarif beyefendilerin şık hanımefendilerle teşrif edeceği, sahnesinden masasına her bir detayı titizlikle düşünülen Modern Zamanlar Gazinosu sahnesinde; Melike Şahin, dansöz gösterisi, bandosu, müzisyenleri, hokkabazları ve çiçekli kızlarıyla İzmir Arena'da sizleri bekliyor.


Menü

Başlangıç Tabağı; İzmir Tulum Peyniri, Ezine Beyaz Peyniri, Kuru Patlıcan Dolma, Cunda Meze, İstanbul Haydari, Dereotlu Tekmil Fava, Tahinli Köz Patlıcan, Köz Biber Tarator, Cherry Domates, Salatalık, Limon, Lolorosso

Ara Sıcaklar; Dağcı Böreği

Ana Yemek; Piliç Külbastı, Patates Püresi Yatağında ve Pesto Soslu, Jülyen Sebzeler ile

Tatlı; Tatlı aşkı

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
– Kapı Açılış Saati 19:30
– Masa birleştirme talepleri, 18/03/2020 tarihine kadar 0537 250 83 79 numaralı telefondan işleme alınacaktır. Bu numaradan sadece masa birleştirme işlemleri yapılmaktadır. Diğer tüm detaylar için 0850 755 55 55 numaralı çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz. En fazla 2 adet dört kişilik masa birleştirilebilmektedir. Masa birleşimi yapılabilmesi için biletlerin mutlaka aynı kategoriden alınmış olması ve en az bir gün önceden organizasyona bildirilmiş olması gerekmektedir. Masa düzenlenmesi için satılan bilete ait rezervasyon kodu ya da bilet numarasının organizasyon ile mutlaka paylaşılması gerekmektedir.
– Bilete Gazino Menüsü ve konser dahil olup menu içeriğinde 12 çeşit meze olan ordörv tabağı, 1 ara sıcak, ana yemek, tatlı ile 4 kişiye ikram bulunmaktadır.
– Biletix web sitesi ya da Biletix mobil uygulaması üzerinden bilet alabilirsiniz. Biletinizi uygulamadaki cüzdan içerisinde kare kod olarak tutabilir veya e-posta adresinize göndereceğimiz pdf formatındaki dosyayı yazdırarak basılı olarak kullanabilirsiniz.
– Masa düzeni bilet alım sırasına göre Organizasyon Komitesi tarafından yapılmakta, bilet sahipleri bu düzene göre yerleştirilmektedir.
– Masa düzenlenmesi için satılan bilete ait rezervasyon kodu ya da bilet numarasının organizasyon ile mutlaka paylaşılması gerekmektedir.
– Bileti aldığınız kategoriyle birlikte iki kişilik ya da dört kişilik masa oturma düzeni, organizasyon gününde ve bilet alım sırasına göre yapılmaktadır.
– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
– Organizasyon şirketi, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Bilet iadesi sadece etkinlik iptal olursa yapılmaktadır.
– Bilet satışında indirim uygulanmamaktadır.


23 Ekim 2021
Bornova Aşık Veysel Amfi Tiyatro
Bugün
23 Ekim 2021
Bugün
23 Ekim 2021
No 1903 - Moremu Sahnesi
Bugün
23 Ekim 2021
Bugün
Yorum Yap