Melek Mosso
17 Ağustos 2020, Pazarartesi, 21:00
Suat Taşer Tiyatrosu

Biletler
2. Kategori Biletler
90,00 TL
67.50 TL
1. Kategori Biletler
110,00 TL
82.50 TL


Melek Mosso , sevilen şarkılarını 17 Ağustos akşamı Suat Taşer Tiyatrosu'nda seslendiriyor.– 6 Yaşından küçükler etkinlik mekanına alınmayacaktır. 6 Yaş ve üzeri bilete tabidir.
– Etkinlik mekanına giriş esnasında ve etkinlik süresince maske takmak zorunludur.
– Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir. Biletler tek kişiliktir.
– Organizasyon firması hava koşullarına ve gündeme ait olumsuz bir durumda etkinliği erteleme ve programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
– Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedellerini iade ederek içeri almama hakkına sahiptir.
– Misafirlerimize tesise girişte, temassız ateş ölçümü uygulanmaktadır. 38 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde, misafirlerimiz işletmeye alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılmaktadır.
– Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.  Organizasyon firması alınan önlemlere ve kurallara uymayan kişileri etkinlik mekanına almama veya mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
– Organizasyon firması, bilet fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
– Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Etkinlik mekanına giriş esnasında biletinizi ibraz etmeniz zorunludur.


Yorum Yap
Öne Çıkanlar
Takvim