İzmir Çikolata & Tatlı Festivali
Geçmiş Etkinlik
SATIN AL 29

İzmir Çikolata & Tatlı Festivali Kombine
12 Nisan 2019, Cuma, 12:00
İzmir Arena

Biletler

1. Gün Giriş Bileti

12 Nisan Cuma – 12:00

29,00 TL

40,00 TL


2. Gün Giriş Bileti

13 Nisan Cumartesi – 12:00

29,00 TL

40,00 TL


3. Gün Giriş Bileti

14 Nisan Pazar – 12:00

29,00 TL

40,00 TL


İzmir Çikolata Festivali çikolataseverleri bekliyor.

‘İzmir Çikolata & Tatlı Festivali LOC FESTIVALS ekibi sizleri çikolata, pasta ve tatlı hakkında tüm bildiklerinizi bir kez daha unutmaya çağırıyor.

LOC FESTIVALS/Leaders of Chocolate/ İzmir Çikolata  Tatlı Festivali; bu yıl üçüncü kez gerçekleştiriliyor. Hem de daha fazla çikolata, pasta ve tatlılarla, çok daha fazla ünlü şef ile, ve daha fazla eğlenceyle 12-13-14 Nisan'da 3 gün süresince, öğlen 12:00’den gece 22:00’ye kadar yeniden İzmir Arena’da sizlerle birlikte olacak.

Festivalimiz; Çikolata, tatlı ve pastaya dair aklınıza gelen veya gelmeyen her şeyi barındırıyor. Çikolatalar, çikolatalı tatlılar, şerbetli tatlılar, pastalar ve çok daha fazlası sizler için İzmir Çikolata Tatlı Festivali'nde yeniden bir araya gelecek.

Çikolata ve tatlı sektöründeki en son buluşlar, tüm dünya da nam salmış birbirinden lezzetli tatlar ve çikolata ve pasta tasarım öncüleri bu festivalde.. Ayrıca İzmir’in; denizi, keyfi, modernliği, sanatı, modası, konforu, dansçıları, manzarası ve çok daha fazlası da yine bu festivalde olacak. ‘

Festival alanımıza girdiğiniz andan itibaren;
* Çikolatalarınıza, tatlılarınıza ve pastalarınıza eşlik edecek birbirinden kaliteli kahveleri,
* Tüm gün boyunca ücretsiz çikolatalı tadımların ikram edileceği dev mutfağı,
* Firmalarımızın minik tadımlarını,
*Çikolata konusunda önemli isimlerin gerçekleştireceği workshop, atölye ve söyleşileri,
* Çikolatadan ve şeker hamurundan heykellerimizden oluşan özel sergimizi,
*Çikolata, pasta ve tatlılar konusunda marifetli, bilgili, eğlenceli ve dünyaca ünlü, uzman şefleri ve yine çok daha fazlasını bulacaksınız.
*Tüm gün devam edecek olan müzik eşliğinde bağıra çağıra şarkı söyleyebilirsiniz, tabi İzmir ve İzmirlilere yakışır şekilde 🙂
* İzmir’in rahatını ve konforunu da unutmadık. Deniz kenarına koyulacak olan şezlonglara uzanıp biraz güneşlenmeye ve İzmir Körfezinin keyfini bu kadar yakından çıkarmaya ne dersiniz?
*Bu güzel festivalin hatıralarını ölümsüzleştirmeniz için de birbirinden güzel selfie alanları sizi festivalimizde bekliyor olacak.
*Amacımız tüm gün festival alanında eğlenceli vakit geçirmeniz. Bu sebeple sizler için oluşturulmuş yemek alanından da dilediğiniz, birbirinden lezzetli yemeklerden satın alabilirsiniz.
*Bu unutulmaz festivalin hatıralarını daha somut bir şekilde hatırlamak için, yine çok alternatifli, çoğunluğu butik üretim olan, özel alanlarımızda alışveriş yapabilirsiniz,

*Çikolata üreticileri, butik tatlıcılar, pastaneler, butik çikolatacılar, çikolata yapım malzemeleri üreticileri, butik pastacılar, tasarımcılar, çikolata firmaları, şerbetli ve sütlü tatlı firmaları, bakery firmaları, Coffee shoplar, Kahve zincirleri , 3rd wave cafeler , çikolata yan ve destek ürün markaları ile tanışabilir, bu markaların ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir körfezinin muhteşem manzarası eşliğinde, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız..

Sizleri İzmir gibi bir festivale çağırıyoruz!

Bilete dahil hizmetler;
– İkramlar,
-Müzik
– Söyleşiler,
– Workshoplar,
– Atölyeler,
– Sergi alanları,
– Çocuk oyun alanları,
– Close up gösteriler
– Dans gösterileri
– Yarışmalar ve sürpriz hediyeler
– Sokak sanatları Gösterileri


29 Ekim 2021
Pamucak Sahili
4 gün kaldı
27 Ekim 2021
2 gün kaldı
Yorum Yap