İz Performance – Oldies’n Goldies New Year Party
Geçmiş Etkinlik
SATIN AL 96

Oldies’n Goldies New Year Party
31 Aralık 2017, Pazar, 22:00
İzmir İz Performance

Biletler
Ayakta – 67.50 TL

İzmir’de Yılbaşı Gecesi bir şehir efsanesi, dans partilerinin en iyisi Oldies’n Goldies, 31 Aralık 2017 Pazar gecesi sizleri eğlenceye davet ediyor. Geçmişte yaşadığınız güzel anıların pozitif enerjisini bedenlerinizde hissedeceğiniz, tüm zamanların en iyi dans parçaları eşliğinde dansederken dostlarınızla nostaljik ve keyifli bir akşam geçireceğiniz bu partide yerinizi alın.

50 ve 60’lı yılların rockn’roll’ları, caz dans parçaları, 70’lerden Boney M, Gloria Gaynor, Donna Summer, Bee Gees, Barry White, Kool & The Gang, KC & The Sunshine Band, James Brown, Village People, 80’lerden Modern Talking, Pet Shop Boys, Falco, Gazebo, Depeche Mode, Alphaville, Bananarama, Blondie, Bob Marley, CC Catch, Wham, The Cure, Soft Cell, REM, Michael Jackson, Madonna, Kim Wilde, Kylie Minogue, Queen, Eurythmics, 90’lardan Snap, Mc Hammer, Ace of Base, Cake…

Bu müthiş müzik şöleni eşliğinde anılarımızda yeretmiş filmlerden kesitler, video klipler ve slayt gösterileri uzun zamandır hatırlamadığınız sürpriz hatıraları hafızalarınızdan günümüze taşıyacak, sizleri zaman içerisinde yolculuğa çıkartacak. Gecenin müzik ve görselleri Suat Ok tarafından sunulacak. Haftasonu eğlencesini doyasıya dansederek yaşamak isteyenler İzmir’in önemli eğlence mekanı İZ Performance’da buluşuyor.

İZ Performance- İzmir’de Dans Partilerinin en iyisi…

Tarih: 31 Aralık 2017 Pazar
Program: 22:00 – 04:00
Adres: 1453 sok(Gazi Kadınlar Sokağı) No: 7 Alsancak – İZMİR
Bilgi ve Rezervasyon: 0 232 422 00 98


Hiç bir sonuç bulunamadı.
Yorum Yap
Öne Çıkanlar
Cem Adrian
  • Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Mabel Matiz
  • Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Sıla
  • Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Fazıl Say
  • Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Z Takımı
  • Nazım Hikmet Kültür Merkezi
CMYLMZ-Diamond-Elite-Platinum-Plus
  • Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Takvim