Gökhan Türkmen
Geçmiş Etkinlik
Gidiyorum:  7
Belki:  4
SATIN AL 448

Gökhan Türkmen – İzmir
17 Eylül 2021, Cuma, 21:00
İzmir Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu – İzmir

Biletler

PROTOKOL: 448,00 ₺


Gökhan Türkmen, 17 Eylül 2021 akşamı İzmir’de sevenleriyle buluşuyor. Gökhan Türkmen İzmir Kültür Park Açıkhava konser biletiniz Passo’da.


GÖKHAN TÜRKMEN


12 yıla 7 Albüm, 2 EP ve 20 Single çalışması sığdırarak üretmeye devam eden sanatçı, 2020 yılında global salgın sebebiyle karantina sürecinde dijital konserlere ağırlık vererek yüzbinlerce dinleyiciyle buluştu. Aynı zamanda sosyal sorumluluk projesi kapsamında 9 saat yayında kalarak hastane ve sağlık çalışanları adına destek konseri verdi. 

 

Ege Orman Vakfı iş birliği ile “Melike Turgut Ormanı”nın ardından “Melis Özsoysal Korusu” orman projesini yine karantina sürecinde müzikseverlerin de desteği ile başlattı. Pandemi sürecinde üretmeye devam eden sanatçı, Şubat ayında “Kağıt” Parçasını Fransıza versiyonu “Bout D’Histoire” ile yayımladı, Nisan ayında “Aşk”, Temmuz ayında “Yüzüme Vurma” klibiyle ve şarkı sözleriyle ses getirerek Doğa ve İnsan ilişkisine dikkat çekti , Ağustos ayında yazın en çok dinlenen şarkıları arasına giren “Deli” ve Eylül ayında Kızı Nil Rona ile yaptığı düet “Mavi” yayımlandı. 

 

2019 Eylül ayından itibaren her ay şarkılarını sevenleriyle buluşturan Gökhan Türkmen, 2020 Kasım ayında 4 sürpriz şarkıyı da dahil ederek 4 yıl aranın ardından yeni “Romantik” albümünü dijital platformlarda ve yine Abbey Road Studios iş birliği ile plak formatında dinleyicilere sundu.

 

Pandemi sürecinde verdiği dijital canlı konserler ve üretkenliği ile dikkatleri çeken Gökhan Türkmen, salgın sürecinde titizlikle hazırladığı “7” adlı yedinci stüdyo albümünü 2021 Haziran ayında yayınladı. Çıkış parçası “Şerefine” ile birlikte yedi şarkıdan oluşan Disco-Funk tarzındaki albüm, global sounda sahip. Yayınlandığı andan itibaren listelere zirvede giris yapan albümün dünyanın içinde bulunduğu zorlu süreçte sıkışan ruhlara ferahlık getirmeyi hedefliyor.

 

gokhan

gokhan turkmenEtkinlik Kuralları

– Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.

– Tüm katılımcıların HES Kodu yanında bulunmalıdır.

– Katılımcılar/izleyiciler alana girerken maske takmalı ve konser süresince maskelerini çıkarmamalıdır.

– Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkarılacaktır.

– Etkinlik, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir.

– Organizasyon firması, bilet fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

– Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.Yorum Yap
Öne Çıkanlar
Mabel Matiz
  • Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Sıla
  • Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Fazıl Say
  • Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Z Takımı
  • Nazım Hikmet Kültür Merkezi
CMYLMZ-Diamond-Elite-Platinum-Plus
  • Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Duman
  • Ooze Venue
Takvim