Eşki Aşk
07 Şubat 2020, Cuma - 17:00
Geçmiş Etkinlik
SATIN AL 50

Eşki Aşk
07 Şubat Cuma – 20:00
Tiyatro Pınarı Ünal Gürel Sahnesi

Biletler
100.00 TL
50.00 TL

Eşki Aşk, 9 Ocak'ta Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde!

İnteraktif olarak seyirciyle iç içe oynanan kahkaha dolu oyunda; boşandığı gerçeğine kendisini alıştırmak için uğraşan kırklı yaşlarında bir kadının yaşama tutunmak adına verdiği mücadele anlatılıyor. Kendi anlatımıyla büyük ve keskin boşluğun içindeki, bütün korkularıyla tekrar yüzleşen, yalnız hisseden,  kendiyle yeniden tanışan fakat buna rağmen tüm kaygılarına rağmen yeni yaşamında savaşmantan ve mücadeleden vazgeçmeyen; topluma, erkeklere, kendine ve çevresine karşı girdiği istikrarlı mücadele ve ayaklarını basmak için sağlam bir zemin arayan kadının trajikomik öyküsü.

n içerisinde kayınvalide baskısından, mobinge, kocaya sınırsız hizmet göstermekten,  iki yüzlü dedikodulardan kanser hastasına olduğunun farkına varamayaşına, erkek çocuk yetiştirirken yapılan yanlışlıklara, yozlaşmış boşanmalardan bozulmuş aile ilişkilerine, toplumsal etiketlerden ve önyargılardan gerçek güzelliği bulma çabasına kadar pek çok konu mizahi bir şekilde ele alınır.

Her kadına ve erkeğe tanıdık gelecek bu eğlenceli serüven, seyirci sohbetleri ve müzikler eşliğinde 5 kişilik bu gülmecedir.

• Yazan: Yasemin Şimşek Tüzün & Seden Turan
• Yöneten: Yılmaz Tüzün
• Oynayanlar: Yasemin Şimşek Tüzün, Yılmaz Tüzün, Seden Turan, Kozan Erkan, Uğurcan Gümüş
• Işık Tasarım: Alpdoğan Selçuk
• Afiş Tasarım: Doğuş Turan
• Süre: 80 Dk / Tek Perde


Yorum Yap
Takvim