Bisiklet Eğitimleri
Geçmiş Etkinlik
SATIN AL 150

Bisiklet eğitimlerine 7 den 70 e herkes katılabilir.

Bisiklete binmek isteyen ama bir türlü bisiklet binmeyi öğrenememiş, içinde ukde kalmış yetişkinler, hayatının belli dönemlerinde buna vakit ayıramamış kişiler, gençler için fırsat oluşturmak istedik. Cesaret edemeyen kişilere cesaret vermek, destek olmak, en önemlisi çocuklarımıza vaktinde bisiklete binmeyi öğretmek istedik.

Bu işi severek yapan tecrübeli eğitmenler, eğlenirken öğrenebileceğiniz teknik detaylar ile bu işi sizin için kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Bisiklet Eğitimleri tecrübeli hocalar eşliğinde birebir yapılmaktadır.

Eğitim programımız 2 gün 2 şer saattir.

Bisiklet eğitimleri birebir verildiği için kişinin istediği gün ve saatlere göre eğitim alabiliyor.

Eğitim için bisiklet ve ekipmanlar bizden.

İlk gün yapacağımız 2 saatlik çalışmada hemen bisiklet üzerine binmiyoruz, önce denge çalışmaları yapıyoruz. Böylece eğitim esnasında düşme, kaza gibi sorunlar olmadan aşamalarla bisiklet sürüş tekniklerini öğretiyoruz.

İkinci gün bisiklet sürmek için yeterli reflekse ulaşıldığında ve korku, tedirginlik giderek özgüven kazanıldığında bisiklet sürüşü gerçekleştiriyoruz. 2 günlük temel bisiklet eğitiminde kalkış, sürüş ve duruş aşamaları gerçekleştiriliyor.

Hafta sonları yoğun talep olduğu için Cumartesi ve Pazar 2 günlük eğitimlerimiz sabit eğitim alanlarımızda yapılmaktadır.

Hafta içi dilerseniz özel ders alabilirsiniz. Mobil özel derslerimizde kişinin istediği bölgeye eğitimcimiz bisikletle gidiyor. Bisiklet öğrenmek isteyen kişi isterse evinin önünde eğitim alabiliyor.

Düz yollar, sahil kenarı, parklar gibi sınırlı alanlarda bisiklet sürebilen ama yokuşlardan inip çıkmakta zorlanan, bisikletle trafiğe çıkamayan, işe bisikletle gidip gelmek isteyen, uzun turlara çıkmak, dağlarda bisiklet sürmek isteyenler içinde İleri Sürüş Eğitimleri yapıyoruz.

Yokuş İniş – Yokuş Çıkış Teknikleri, Vites Kullanım Teknikleri, Panik Fren, Kazalardan Korunma, Trafikte Bisiklet Sürüş Teknikleri, Bisiklet Bakımı, Lastik Değiştirme, Fren, Zincir, Vites Sorunları, Yorulmadan Keyifli Bisiklet Sürüş Teknikleri gibi…

Bisiklet eğitimlerine katılan ve bisiklet sürmesini yeni öğrenenler içinde deneyim turları yapıyoruz. İlk eğitimde bisiklet üzerinde dengede durmak sağlanıyor ama bu yeterli olmadığı için hocalar eşliğinde bisikletle kısa turlar yapılıyor. Bu turlar aşama aşama ilerletiliyor ve eğitime gelenler ulaşım amaçlı trafikte rahatça bisiklet sürebilir hale geliyor. Bisikletin en güzel tarafı da doğa içinde sürmek olduğundan deneyim turları ardından doğa turları yapılıyor.

Bisiklet eğitimlerine katılmak için www.ikiteker.com.tr sitesindeki formu doldurmanız yeterli. Formdaki iletişim numaranıza kısa sürede dönüş yapılıyor ve istediğiniz gün ve saatte yine sizin istediğiniz yere eğitimci gönderiliyor.

Haydi, herkesi bisiklete kullanmaya davet ediyoruz.


31 Ekim 2021
Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Buca Kampüsü
5 gün kaldı
Yorum Yap