Psm Caz Festivali: Sazla Caz Buluşuyor – Şenay Lambaoğlu & İsmail Tunçbilek
Geçmiş Etkinlik
Zorlu PSM - %100 Studio - İstanbul
SATIN AL 132

Psm Caz Festivali: Sazla Caz Buluşuyor – Şenay Lambaoğlu & İsmail Tunçbilek
05 Mayıs 2021, Çarşamba, 17:15
Zorlu PSM – %100 Studio – İstanbul

Biletler

Genel Satış: 132,00 ₺


Ömer Hayyam’dan Aşık Veysel’e, Neşet Ertaş’tan Nazım Hikmet’te uzanan şairlerin ve halk ozanlarının bestelenmiş şiirleri Şenay Lambaoğlu ve İsmail Tunçbilek’in vokal ve enstrümana dayalı doğaçlamaylasıyla 5 Mayıs’ta PSM Caz Festivali’ne özel ilk kez %100 Studio’da sahnelenecek!

 

Ülkemizin popüler bağlama sanatçılarından İsmail Tunçbilek ve özgün vokal yorumlarıyla dikkat çeken Şenay Lambaoğlu özel bir proje ile ilk kez PSM Caz Festivali kapsamında “sazla caz”ı buluşturacaklar. Sazla Caz Buluşuyor – Şenay Lambaoğlu feat. İsmail Tunçbilek PSM Caz Festivali’ne özel performanslarını 5 Mayıs 2021 Çarşamba günü %100 Studio’da sergileyecekler.

 

caz | türk halk müziği


Etkinlik Kuralları

– Zorlu PSM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır. 

– Zorlu Center arama noktalarında görevliler tarafından vücut ısısı ölçümü yapılır. Vücut ısısı 38C üzerinde olan misafirler içeri alınmayacaktır. 

– Etkinlik kapı açılış saati 17:15, etkinlik başlangıç saati 18:00’dir.  

– Etkinlik girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES kodu sorgulaması yapılır. Etkinliğe katılacak misafirlerin, mekana gelmeden önce, Hayat Eve Sığar uygulamasını indirip HES kodu alması gerekmektedir. İlgili uygulamanın “HES Kodu sorgula” bölümünden ‘’riskli değildir’’ sonucu çıktığı durumda etkinliğe giriş yapılabilir.

– Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce, etkinlik biletiyle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.

– Misafirlerin Zorlu PSM girişlerinde 1,5 metrelik fiziki mesafe kuralına uyarak sıra oluşturmaları ve beklerken bilet, fotoğraflı kimlik ve HES Kodu sonucunu görevlilere ibraz etmek üzere hazır etmeleri gerekmektedir.

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı seyircilerimiz etkinliğe sadece kendi anne ve/veya babalarının refakatinde katılabilirler. Anne ve/veya baba dışındaki reşitlerin/büyüklerin refakati geçerli değildir.  

– Ağız ve burnu kapatacak şekilde maske kullanılması zorunludur. Maskesini çıkardığı tespit edilenler uyarılacak, uyarıları dikkate almayanlar Zorlu PSM alanının dışına alınacaktır. 

– Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yayınladığı genelgenin kurallarına göre her yöne oturma yerleri aralarında boşluk bırakılmıştır.  

– Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz. 

– Oturma düzeni Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın düzenlemelerine ve resmi uyarılarına göre değişiklik gösterebilir.

– Zorlu PSM, indirimli bilet satın alma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

– Zorlu PSM etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

– Öğrenci bileti, kapasiteyle sınırlıdır ve öğrenci kimliği ibrazı ile geçerlidir. Öğrenci kimliğinin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir. 

– Zorlu PSM etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

– Etkinlik alanına yiyecek ve içecek almak yasaktır.

– Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası almak yasaktır.

– Masalar paylaşımlı oturma düzenine sahiptir-aynı masayı başka bir izleyiciyle paylaşmak olasıdır.

– Çekim yapılacağından etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.

– Etkinliğe katılan kişilerin video çekimlerinin online yayın platformlarında kullanım hakkı organizatör firmaya ait olup katılımcı etkinliğe katılmak suretiyle bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.26 Ekim 2021
Bugün
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
27 Ekim 2021
Yarın
27 Ekim 2021
Yarın
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
28 Ekim 2021
Bergama Cumhuriyet Meydanı
2 gün kaldı
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
28 Ekim 2021
Bornova Cumhuriyet Meydanı
2 gün kaldı
Yorum Yap