İzmir Kahvaltı Ve Brunch Festivali
18 Eylül 2021, Cumartesi, 18:00
La Vie Nouvelle

Biletler

Erken Dönem Avantajlı Biletler: 70.00 TL


Kahvaltı ile aşk ilişkimizi inkar etmek mümkün değil. Peki ya Brunch? Çalar saat olmadan kahvaltı gibi. İşe geri dönmek zorunda kalmadan öğle yemeği gibi. Gerçekten muhteşem bir öğün karışımı. Bu nedenle, bu yaz size benzersiz bir sosyal deneyim sunmaktan gurur duyuyoruz…

İzmir’de, 18-19 Eylül 2021 tarihleri arasında Bayraklı La Vie Nouvelle’de ilki gerçekleştirilecek olan Kahvaltı ve Brunch Festivali’nde; 

Sizi, Kahvaltıya Bakış Açınızı Değiştirmeye Davet Ediyoruz!

“Sağlık için Kahvaltı” temalı İzmir Kahvaltı Ve Brunch Festivali yeni dönemde etkinlik ve brunch severlere tüm gün keyifli vakit geçirecekleri bir festival sunacak. 

İzmir Kahvaltı Ve Brunch Festivali’nde markalara ait ürünleri deneyimleyebilecek, çeşitli workshoplara katılabilecek, sahne alacak gruplarla doyasıya eğlenecek, Chef alanında yapılacak etkinliklere katılabilecek, Food Court’da leziz yiyeceklerin tadına bakacak, gün boyu sergilenecek şovlar ve DJ performanslarıyla dans edecek, deniz kenarında yer alan Relax Zone’da içeceklerinizi yudumlarken günbatımını izleyebileceksiniz.

İyi bir amaç için kahvaltı yapın;

İzmir Kahvaltı Ve Brunch Festivali’nde lezzetli ve keyifli bir gün geçirmek için alınan her bilet ile Make A Wish (Bir Dilek Tut) Derneği’ne katkı sağlayarak 3-18 yaş aralığındaki hayati tehlike taşıyan bir hastalıkla mücadele eden çocukların hayallerini gerçekleştirmeye destek olacağız.

Festival Programı;

18 Eylül 2021

– 11:00 Zeytinyağı Tadım Eğitimi – Dr. Dilşan Oktay Ertem
– 11:45 Diyet Kapımda – Söyleşi
– 13:00 Çay Demleme Teknikleri – Aytül Turan
– 14:00 Artizan Ekmek Yapım Teknikleri – I’m Bread
– 15:00 Şirden Mayalı Peynir Yapımı – Öznur Apaydın
– 16:30 Keçiköy İle Çay Yanı Lezzetler
– 18:45 Shukar Muzika (Konser)
– 20:30 Başıbozuk (Konser)

19 Eylül 2021

– 11:00 Zeytinyağı Tadım Eğitimi – Dr. Dilşan Oktay Ertem
– 11:45 Make A Wish – Bir Dilek Tut Derneği
– 13:00 Çay Demleme Teknikleri – Aytül Turan
– 14:00 Glutensiz Beslenme – Söyleşi
– 15:00 Bebek Peyniri Yapımı – Öznur Apaydın
– 16:30 Keçiköy İle Çay Yanı Lezzetler
– 18:45 Eskaza (Konser)
– 20:30 Aydok Moralıoğlu (Konser)

Bilete Dahil Olan Hizmetler;

– Otopark
– Gün Boyu Sahne Performansları
– Sürpriz Gösteriler 
– Tadımlar / İkramlar
– Workshoplar
– Söyleşiler
– Konserler


Etkinlik Kuralları

– Festival girişindeki görevliler, katılımcılara HES KODU sorgulaması ve ateş kontrolü yapacaktır. HES KODU riskli olan ve ateşi 38 C ve üzeri olan kişiler Festival alanına giremeyecektir.
– Etkinlik alanında oturma düzeni mevcut değildir
– İzmir Kahvaltı Festivali bir tadım etkinliğidir. Bilet ücreti sınırlı sayıda tadımlık ve ikram içermektedir. Festivalde açık büfe, serpme, alakart vs. ücretsiz kahvaltı servisi yoktur.
– Festival alanına dışarıdan yiyecek ve içecek alınmayacaktır. 
– Organizatör bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.      
– Festival her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Organizatör festivali iptal etmediği sürece bilet iadesi yapılmaz.
– Organizatör, festival programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam veya kısmi iadesi için neden teşkil etmez.
– Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, drone ve kameraları, içecekler, cam, lazer kalemi, plastik şişe, teneke, havai fişek, yanıcı parlayıcı her türlü nesne (parfüm, böcek ilacı vb.), silah veya keskin nesneler, hukuken yasaklı her türlü uyuşturucu ve uyarıcı madde getirmek, ateş yakmak, çadır kurmak yasaktır.
– Festival girişindeki görevliler, katılımcıların üzerini ve çantalarını hem arama hem de festival kuralları dışındaki maddeleri içeri almama hakkına sahiptir.
– Etkinlikte yaş sınırı bulunmamaktadır. 6 yaş sınırına kadar çocuklar ebeveyn eşliğinde alana ücretsiz girebilir, 7 yaş ve üzeri ise biletli katılım sağlayabilir.  Çocuklar emanet alınmayacaktır.
– Giriş ücreti festival alanındaki tüm atölye, söyleşi, konser ve gösteriler için geçerlidir. Atölye ve söyleşiler için ön kayıt gerekebilecektir.
– Organizatör, festivale uygun bulmadığı kişileri ücret iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.
– Festival alanına evcil hayvan kabul edilmemektedir.
– Katılımcılar, festival ekibinin ve basının festival sırasında kendilerini fotoğraflamasına, video çekimine dahil etmesine ve festival sonrasında gelecek senelerde promosyonel ve tanıtım videolarında kullanılmasına izin verir. Biletli herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.
– Festival biletinizi kaybetmeyiniz. Hiçbir koşulda kayıp biletler için yeni bilet verilmemektedir.
– Organizatör; acil bir durumda festivali durdurma, erteleme, uzatma, katılımcı ve ziyaretçileri festival alanının dışına çıkarma ya da alanda tutma haklarına sahiptir.
– Katılımcılar, şahsi kıymetli eşyalarından kendileri sorumludurlar. Organizatör, olası kayıp, zarar, ziyan, hasar gibi olumsuz durumlardan sorumlu değildir. Festival organizasyonu şahsi eşyalarla ilgili hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir.
– Festival kapısında ve etrafında branda, broşür vs. tanıtım materyali dağıtılması kesinlikle yasaktır.
– Festival alanı içine organzatörün/kurumun onayı dışında araba, motosiklet, römork, karavan, bisiklet vb. araçların alınmasına izin verilmemektedir.
– Festival alanında organizatörün onayı dışında herhangi bir ticari faaliyet ve tanıtım çalışması yasaktır.
– Festival alanı dışında yaşanacak durumlarla ilgili organizatörün ve güvenliğinin sorumluluğu\yetkisi yoktur.
– Festival biletleri Organizatörün yazılı iznimiz olmaksızın, herhangi bir yayın organında, yarışma benzeri programlarda promosyon amaçlı kullanılamaz.
– Organizatör, Festival biletlerinin sahtesini basma, kopyalama, çoğaltma gibi yöntemlere başvuranlar hakkında yasal yollara başvurarak anında hukuki işlem başlatır. 
– Bu bileti satın alan kişiler, Etkinlik kurallarını ve herhangi bir ihlalde bilet iadesi yapılmaksızın festival alanından çıkartılacaklarını kabul etmişlerdir. Biletler, organizatörün kural ve düzenlemelerine tabi olarak tanzim olunmuştur. Bu kural ve düzenlemelerden herhangi birini ihlal etmeniz ya da hasara-rahatsızlığa yol açmanız, hukuka aykırı ve/veya suç teşkil edebilecek davranışlar sergilemeniz durumunda, festival alanı ilgilisi veya Etkinlik Organizatörü sizi mekan dışına çıkarma hakkına sahiptir.


20 Ekim 2021
EÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Otoparkı
2 gün kaldı
23 Ekim 2021
Bornova Aşık Veysel Amfi Tiyatro
5 gün kaldı
23 Ekim 2021
5 gün kaldı
24 Ekim 2021
Tarihi Havagazı Fabrikası
6 gün kaldı
29 Ekim 2021
Pamucak Sahili
11 gün kaldı
27 Ekim 2021
9 gün kaldı
Yorum Yap
Öne Çıkanlar
Evgeny Grinko
  • Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Cem Adrian
  • Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Mabel Matiz
  • Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Sıla
  • Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Fazıl Say
  • Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
Z Takımı
  • Nazım Hikmet Kültür Merkezi
Takvim