Istanbul Arabesque Project Sunar: Bu Dünyadan Baba Geçti!
Geçmiş Etkinlik
Online Etkinlikler
SATIN AL 30

Istanbul Arabesque Project Sunar: Bu Dünyadan Baba Geçti!
06 Mart 2021, Cumartesi, 20:30
Online Etkinlikler

Biletler

Online Gösterim: 30.00 TL


Istanbul Arabesque Project Sunar: Bu Dünyadan Baba geçti! Müslüm Gürses ölümünün 8. yılında online konserle anılıyor…

Bu sene 12. yılını kutlayan ve geçtiğimiz aylarda Müslüm Gürses şarkılarından oluşan ‘Sende Kalmış’ isimli albümünü yayınlayan Istanbul Arabesque Project, Müslüm Gürses’i şarkılarıyla anacak.

Arabeski beyaz yakalılarla buluşturan, Gülhane Parkı’ndan Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’na toplumun farklı kesimlerine arabeski sevdiren Müslüm Baba’nın sesinden dinlediğimiz şarkılar, arabeskin rock barlarda üniversiteli gençlerle buluşmasının öncüsü olan, arabeski ticari bir çıkış yolu olarak görmeyip sahiplenen, önemseyen, bu yüzden de 12 senedir varolan Istanbul Arabesque Project düzenlemeleri ile yorumlanacak.

Arabesk şarkıları rock formuna sokmak konusunda oldukça ısrarlı olan, bunu sound’larının yükseldiği zemin yapan, bu tarzı geçici bir proje değil de devamlı bir iş olduğu konusunda herkesi inandıran Istanbul Arabesque Project, Müslüm Gürses, Burhan Bayar ve Şakir Askan’ın izinde olduğunu ‘Sende Kalmış’ isimli proje albümü ile bir kez daha müzik endüstrisine duyurdu.


Etkinlik Kuralları

– Online etkinlik 06 Mart 2021 20:30 – 07 Mart 2021 23:59 tarihleri arasında izleme hakkı sağlar.
– Gösterim 06 Mart 2021 Cuma 20:30 itibariyle başlayacaktır ve www.seyretix.com adresinden yayınlanacaktır. İlk gösterim bittikten 15 dakika sonra belirtilen tarih aralığında gösteri tekrar izlenebilecektir.
– Online gösterimin biletini sadece web sitemizden alabilirsiniz.
– Gösterimi izlemek için kullanacağınız online etkinlik izleme kodunuz, Biletix tarafından size gönderilen onay mailinde yer almaktadır. 
– Üyeliğinizi kullanarak aldığınız biletinizin detayları ve online izleme kodunuz aynı zamanda, üyeliğinizin altında bulunan Biletlerim sekmesinde de bulunmaktadır.
– Biletix’ten almış olduğunuz online etkinlik izleme kodunuzu, Seyretix’de bulunan access kod (erişim kodu) alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.
– Yayının kalitesi internet hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır, eğer dilerseniz player üzerinden yayın kalitesini değiştirebilirsiniz.
– Online etkinlikler sırasında, elektrik, internet kesintisi meydana gelmesi veya kişisel sebeplerle etkinliğe zamanında katılınamaması ve bu sebeplerle etkinliğin bir kısmının veya tamamının izlenememesi kişinin sorumluluğundadır. Bu sebeplerden dolayı iade yapılmayacaktır. 
– Etkinliğin görüntü ve ses kalitesi, internet erişimi, kullanılan cihaz ve kullanım ortamına göre değişiklik gösterebilir.
– Yayının usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması, pazarlamaya çalışılması yasaktır. Bu tip durumlarda hukuki yollara başvurulacaktır.


23 Ekim 2021
Bornova Aşık Veysel Amfi Tiyatro
Bugün
23 Ekim 2021
Bugün
23 Ekim 2021
No 1903 - Moremu Sahnesi
Bugün
23 Ekim 2021
Bugün
Yorum Yap