Ege Open Air Fest
25 Haziran 2020, Perşembe, 09:00
Özdere Ortaköy Sahili

Biletler
Kombine + Kamp Avantajlı Dönem – 100.00 TL

Ege Open Air Fest, 25 – 26 – 27 – 28 Haziran'da Özdere Ortaköy Sahili'nde farklı bir festival deneyimi yaşamak isteyen herkes için başlıyor…


Ege Open Air Fest, bir sahil festivalidir. Dört gün boyunca uzaklaşmak istediğiniz her şeyi geride bırakacağınız, bağlanmak istediğiniz her şeyi ise yanınızdan hiç ayırmayacağınız, Ege’nin lokal değerlerini sanatın global diliyle birleştiren “GLOCAL” bir festivaldir.

Nefes kesen manzarası ve mavinin her tonuna göz kırpan plajları ile İzmir Özdere’nin bakir ve benzersiz doğasını; müzik, spor, lezzet, kamping ve unutulmaz bir tatil deneyimi ile harmanlayan, gecesi de gündüzü de dolu dolu planlanmış sıra dışı bir eğlence konseptidir.

Her yıl değişecek bir tema doğrultusunda düzenlenecek festival, tüm katılımcıları hayatımız, ülkemiz ve dünyamız için anlamlı bir mesaj çerçevesinde birleştirerek sahip olduğu ortak duyarlılığı ve bilinci geliştirecektir.

Bugün, küresel bağlamda yaşanan çevre sorunları, tüm dünya ülkelerinin gündeminde ilk sıralara yerleşmiş durumda. Sanayileşme ve çevreye duyarsız politikalar gibi sorunların beraberinde getirdiği küresel kirlilik, hepimizi ortak bir bilinç ve sorumluluk doğrultusunda hareket etme noktasına getirdi.


Ege Open Air Fest’de sanatçılar, müzikseverler, festivale katılan tüm kurum ve kuruluşlar, kısaca konuya duyarlılık gösteren tüm kesimler tek bir ağızdan seslenecek: “Doğayla Barış!”

Bir Elma Organizasyon tarafından düzenlenen Ege Open Air Fest, Türk-Yabancı sanatçı ve grupların katılımıyla gerçekleşecek enternasyonel bir açık hava festivali olma özelliği taşıyor.

Ege Open Air Fest, 4 gün boyunca sürecek konser programının yanı sıra 40.000 kişinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek onları yiyecek/içecek, çarşı ve eğlence alanlarından faydalanabileceği, farklı aktivitelere katılabileceği, sponsor firmalarla iç içe etkileşim kurabileceği bir organizasyon olarak tasarlandı.

Özdere Ortaköy Sahilinde 100.000 m2 alana sahip kumsalda kurulacak festival alanı, İzmir merkeze, Kuşadası’na ve Seferihisar’a 30 dakika uzaklıkta yer alıyor. Festival müzikseverlere yazın ortasında 4 gün 4 gece kamp ve tatil deneyimi de sunuyor.– 18 yaşından küçük katılımcılara bileklik uygulaması yapılacaktır.
– Festival biletlerinin iade edilmesi veya festival biletlerinde değişiklik yapılması mümkün değildir.
– Festival biletinin kaybolması veya çalınması, bilet sahibinin sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletin yenisiyle değiştirilmesi veya para iadesi mümkün değildir.
– Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
– Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, içecekler, açık sigara paketi, cam, plastik şişe, teneke, havai fişek, yanıcı parlayıcı her türlü nesne (parfüm, böcek ilacı vb.), silah veya keskin nesneler getirmek yasaktır. Ayrıca yanınızda getirmeyi planladığınız katlanabilir sandalye ya da şemsiyeler güvenlik tarafından içeri alınmayabilir.
– Festival biletini satın alanlar, festival konserlerinin görüntü ve/veya ses kaydından alıntı yapamaz, bu konserlerin ve sanatçıların görüntülerini içeren görsel ve/veya işitsel kayıtları kaydedemez, ses ve görüntü taşıyıcılara ve/veya fonogramlara kayıt ederek çoğaltamaz ve yayımlayamaz ve umuma dağıtamaz, TV kanallarında, internet mecrasında ve GSM operatörleri kanalıyla yayınlanamaz.
– Festival alanında ateş yakmak kesinlikle yasaktır.
– Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.
– Festival organizatörü ve görevlileri, çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir. Kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı festival alanına getirmemeniz tavsiye edilir.
– Festival biletleri, organizatörün izni olmadan ticari veya promosyon amaçlı kullanılamaz. Buna ek olarak, organizatörün izni olmadan festival alanında herhangi bir ticari veya tanıtım faaliyeti yürütmek kesinlikle yasaktır.
– Organizatör, festival programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam veya kısmi iadesi için neden arz etmez.
– Festival bileti kopyalamaya çalışan herkese dava açılacaktır.
– Festival alanı dışında yaşanacak durumlarla ilgili olarak organizatörün ve festival güvenliğinin sorumluluğu ve yetkisi yoktur.
– Basın tarafından festival boyunca görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.
– Organizatör ve/veya resmi bilet distribütörü katılımcıdan kimliğini doğrulamak amacıyla ibraz etmesini isteyebilir.
– Günlük ve Kombine bilet satın alan katılımcılar, festival alanına etkinlik günleri saat 12:00'den itibaren giriş yapabilirler. Konserlerin sona ermesinin ardından günlük ve kombine bilet sahibi katılımcıların alanda kalmaları yasaktır.
– Günlük bilet ve kombine bilet sahiplerinin kamp alanına girmesi kesinlikle yasaktır.
– Konaklamalı kombine bilet alan katılımcılar, festival ve kamp alanına 25 Haziran 2020 Perşembe günü saat 09:00'dan itibaren giriş yapabilirler. Kamp alanının 29 Haziran 2020 Pazartesi günü saat 12:00'ye kadar terk edilmesi gerekmektedir.
– Kamp alanına kurulacak çadır, 4 m2 büyük olmaması gerekmektedir.
– Konaklamalı bilet sahiplerinin kamp alanında konaklayacağı noktalara kamp görevlileri karar verecektir.
– Araba, motosiklet, römork, karavan, bisiklet vb. araçların kamp alanına alınmasına izin verilmemektedir.
– Evcil hayvan, ateş yakmak, mangal yapmak, her türlü gaz ekipmanı, parfüm deodorant gibi ateşlemeye elverişli kozmetik ürünleri, cam, mum, taslak ekipman, teneke kutular, jeneratör, hi-fi ekipmanları, keskici-delici nesneler ve silah gibi maddelerin kamp alanına da festival alanına da sokulması yasaktır.
– Kamp alanı ve çevresinde satış yapmak, broşür dağıtımı vb. promosyon aktiviteleri yapmak yasaktır.
– Kamp alanında organizatörün onayı dışında herhangi bir ticari faaliyet yasaktır.
– Kamp alanı dışında konaklama yapmak kesinlikle yasaktır.
– Festival bilekliğinizi festival boyunca çıkarmayınız.
– Kombine ve Komine + Kamp seyircileri ilk gün etkinlik alanına girerken biletleri karşılığında, etkinlik alanına girmeleri için bileklik takılacaktır. Tüm Festival boyunca bilekliklerini çıkarmamaları gerekmektedir. Yıpranmış veya kopmuş bileklikle festival alanına giriş yapılamaz.


23 Ekim 2021
Bornova Aşık Veysel Amfi Tiyatro
Bugün
23 Ekim 2021
Bugün
22 Ekim 2021
Aliağa Demokrasi Meydanı
Devam Ediyor
23 Ekim 2021
No 1903 - Moremu Sahnesi
Bugün
Yorum Yap